loading
  • +359 897 584 484
  • телефон

 

Köpüklü Söndürme Sistemleri

Köpük Konsantrasyonları

Köpük özütü olarak adlandırılan, karışıma hazır yoğunlaştırılmış köpük, sentetik veya protein bazlı olarak, temsilcisi olduğumuz İsveç firması Fomtec’den UL Listed Ex6015 Listeli, ICAO, Lloyd’s Register, LastFire Test, UK Defence ve EN 1568 sertifikalı olarak ithal edilmektedir. 

Köpüklü Sprinkler Sistemleri

Az genleşmeli köpük özütü kullanılarak K41 nozullarla, açık tip sistemler tasarlanır. NFPA 11 tanımlarına ve firma markamızla İtalya’da üretilen köpük tankı (bladder tank), oranlayıcı başta olmak üzere tüm ürünlerin özellikleri ve tasarım kriterleri eşleştirilerek tasarlanır ve ekiplerimizce montajları yapılarak teslim edilmektedir.

Köpük Jeneratörleri

Köpük jeneratörleri, köpüklü söndürme sisteminin yapıldığı ve/veya kapalı hacimlerin büyük bölümünün çok kısa sürede köpükle doldurulması gerektiği zamanlarda, yüksek genleşmeli köpük özütü kullanılarak tasarlanır ve uygulanır.

Manuel Köpüklü Sistemler

Mobil üniteler, köpüklü söndürme sistemlerinde kullanılan monitörlerin seyyar olarak taşınabilmesi için kullanılan araçlardır. Römorkörler üzerine polipropilen malzemeden köpük tankları imal edilerek monte edilmekte ve kullanıcıların talebine göre tasarımda değişiklikler yapılabilmektedir.